Лип 13

«Повір у Себе»!

Саме із такою назвою громадська організація, яку очолює Віктор Карабет, давній партнер нашого центру, у десяте провела сталий терапевтичний табір «Карпатські зустрічі»

Команда наших учасників готувалась заздалегідь, працівники та волонтери центру – дев’ятеро учасників – команда яка працює на розвиток груп самодопомоги під егідою Бородянського центру СПР.

Щодня вранці та ввечері усі бажаючі мали можливість відвідати групу самодопомоги, де ділилися емоціями, досвідом, силою та надією щодо покращення якості власного життя та відносин з рідними і оточуючими.

Щодня, волонтер ГО «Повір у себе» досвідчений провідник з допуском 4 по підйому в гори, Василь Приймачук вів команду однодумців, що складалася з учасників з усіх куточків України, а саме Київщини, Сумщини, Полтавщини, Львівщини, Дніпропетровщини, Харківщини, Чернігівщини, Волині, Житомирщини на відтворення практичних навичок таборування та сходження. Були в команді учасники бойових дій АТО/ООС, члени їх родин, діти, були фронтові волонтери, соціальні фахівці і просто люди що хочуть змінити своє життя на краще.

Щодня практичні і теоретичні заняття з основ стаціонарного таборування, отримання та вишкіл, консультування! Неймовірно насичена програма щодня, не дала нікому сумувати.

Ми пройшли гірськими стежками Довбуша. Підкорили гору Маковицю 960 м. над рівнем моря, споглядали неперевершені краєвиди з гори Буковель.

 Але апогеєм було сходження на гору Говерла 2061м.над р.м., яке зайняло для всієї групи 6 годин. Ми були горді за себе і товаришів, разом проспівали гімн нашої любої України.
Це сходження організатори табору приурочили до десятої річниці з дня започаткування діяльності терапевтичного табору.
Даний вид діяльності підтвердив свою спроможність та ефективність, та наповнив наших фахівців новим досвідом щодо роботи з цільовою групою. На практиці відпрацьовані всі необхідні навички з формування команди, вибудови довірливих відносин у команді, взаємопідтримки та допомоги. Додому повернулись щасливі та наповнені емоціями дій! Вже у серпні, разом з партнерами, Спілка Учасників бойових дій Макарівщини , ми вирушаємо на практичне застосування отриманих навичок та досвіду.
Олександр Старовойтенко , Наталія Наталья Усенко , Анна Мариненко – дякуємо за самовідданість, спрацьованість, командний дух та реальну підтримку наших волонтерів 

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.