Лип 25

СПЕКОТНО НА ВУЛИЦІ – СПЕКОТНО І В БОРОДЯНСЬКОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ.

ШАЛЕНИЙ РИТМ ТИЖНЯ ВЖЕ ЗВИЧНА СПРАВА ДЛЯ КОМАНДИ НАШИХ ФАХІВЦІВ.

ТРІШКИ ФАКТІВ АКТИВНОСТЕЙ ТИЖНЯ:

  • “ГОТУЄМО САНИ ВЛІТКУ…”
Після повернення з Франківська ще більш очевидною стала потреба у організації та проведенні наступної сесії Всеукраїнської Школи Самодопомоги (ВШСД). Запит на отримання знань з організації груп самодопомоги (ГСД) та супервізорської підтримки шалений. Багаторічне впровадження цієї методики дало успішні результати про які говорять відгуки та зворотній зв’язок з ветеранською громадою з різних куточків України.
Тиждень добігає кінця і його фіналом стала партнерська ділова зустріч у межах співпраці визначеної партнерською Угодою.
Олександр Старовойтенко – керівник Всеукраїнської Школи Самодопомоги, сьогодні зустрівся та обговорив досвід роботи в групах самодопомоги з Сергієм Гаврилюком, ветераном АТО, представником асоціації УБД Житомирщини.
СПІЛЬНОТА ВИПУСКНИКІВ ВШСД У ПОШУКУ МОЖЛИВОСТЕЙ НА ПРОДОВЖЕННЯ НАВЧАННЯ ЛІДЕРІВ ВЕТЕРАНСЬКИХ ГРОМАД – ЗАПИТ Є, ШУКАЄМО МОЖЛИВІСТЬ ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЇ.
Тож готуємо сани влітку, сподіваючись на зустріч у ВШСД вже ближче до зими🤝
  • 25.07.2021   м.Луцьк, форум тверезості згідно міжнародної програми програми “12 кроків”.
Ветеранська команда Програми “Сходинки”, яка щовівторка впроваджується у Бородянському центрі СПР, основна місія якої є війна за здоров’я та повернення до мирного і тверезого життя кожного ветерана, зміцнила свої сили на форумі.
У ході роботи форуму відбулась ділова зустріч з Директором КЗ (комунального закладу) “Ветеранський простір” РОР ( Рівненської обласної ради) Яковлєвою Ольгою Іванівною.
Обговорили зустріч по обміну досвідом, шляхи співпраці та підписання меморандуму про взаємодію в даному напрямку.

+ На фото заст.голови І-ФГО “Повір у себе” Приймачук Василь.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.