Лип 12
💙💛 ВАЖЛИВІ РІШЕННЯ НА КОРИСТЬ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!
12 липня селищний голова Олександр Сахарук провів засідання одинадцятої (позачергової) сесії Бородянської селищної ради восьмого скликання. По другому питанню Олександр Васильвич докладно зупинився на основних завданнях новоствореної Координаційної ради учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників та волонтерів при Бородянській селищній раді, подякувавши за сприяння цьому директору ЦСПРН, члену виконкому Людмилі Бойко.
У своєму виступі Людмила Бойко наголосила, що в Раду обрані відповідальні представники кожного старостинського округу, яких обирали ветеранською громадою на місцях, та громадських організацій учасників бойових дій Бородянської ОТГ.
Тож депутатами на сесії затверджено Положення про Координаційну раду.
Важливим питанням  підтримка депутатського корпусу у  внесенні змін до складу виконавчого комітету БСР – до складу виконкому ввійшов голова Координаційної ради учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих учасників та волонтерів при Бородянській селищній раді Сергій Ширков.
Сергій Ширков відповів на питання депутатів.
Виступаючи перед присутніми, він стисло розповів про себе, зокрема, в 2014 році він добровольцем вступив до лав полку «Азов», був важко пораненим на фронті. Має численні нагороди.  Своїм основним завданням бачить захист прав та інтересів учасників бойових дій на що і направлені основні зусилля об’єднаної ветеранської громади.
Дякуємо депутатському корпусу за розуміння важливості цього рішення і одностайність у його прийнятті!
Попереду у Координаційної Ради багато справ!
Вже 17.07 об 11:00 розпочнеться чергове засідання Координаційної Ради у локації ” Відкритий ветеранський простір OPEN HUB” Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.