Чер 04

День захисту дітей 👨‍👩‍👧‍👦є одним із теплих і очікуваних подій для колективу Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення. Завжди свято, завжди емоції, радість!

Цьогоріч наш колектив увійшов у ці особливі дні продовженням діючої соціальної акції “Дорогою любові і добра”.

Маючи цільові адреси – це родини учасників АТО та родини захисників, що навічно залишились на полі бою захищати мирне життя нашої держави Макарівської ОТГ, Гостомельської ОТГ, Бучанської МТОГ.

❤ 19 ДІТЕЙ УЧАСНИКІВ АТО БУЧАНСЬКОЇ МОТГ, БАТЬКИ ЯКИХ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИЛИСЬ НА ПОЛІ БОЮ ЗАХИЩАТИ НАШЕ МИРНЕ ЖИТТЯ, ОТРИМАЛИ КОМПЛЕКС ВІТАМІНІВ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЗДОРОВ’Я ТА ОРГАНІЗМУ НА ЦІЛИЙ РІК 🙌 Передали корисний вантаж з любов’ю у надійні руки Олені Кушнірук, щоб найближчими днями родини отримали цю підтримку.

❤ 5 діток Гостомельської ОТГ отримали вітаміни.

Дякуємо за надійність у партнерстві!🙌

Начальник Управління з гуманітарних питань Наталія Новікова та начальник соціального захисту населення Гостомельської селищної ради Лариса Кушніренко подбали про доставку вітамінів у родини для підтримки дітей загиблих учасників АТО.

❤16 діток Макарівської ОТГ 🙌

Ці вітаміни – підтримка діяльності Бородянського ЦСПР партнерів з Великобританії – цінний вклад у дитяче здоров`я  МБФ «Chernobyl Children’s Lifeline» ! Ми щиро дякуємо за підтримку!

ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ НАШІ!❤🙌

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.