Кві 15

Зовсім свіжа рана у пам’яті про ті страшні часи, коли весь світ і світ кожного окремо, здригнувся і змінився назавжди, разом з вибухом на 4 реакторі Чорнобильської АЕС.

Доля подарувала великий шанс кожному працівнику нашого центру бути і в горі і в радості разом з людьми, долі яких навіки опалив Чорнобиль.

З дня заснування центру і до сьогоднішнього дня ми віддано служимо нашим землякам, докладаємо всіх зусиль для сприяння збереженню здоров’я вже підростаючого покоління.

Організаційний комітет громадської ради центру СПР у складі:

  • Людмила Бойко, директор центру СПР
  • Ольга Михальова, незмінний керівник сектору громадської ради центру СПР  по організації роботи з постраждалим населенням від наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Олена Вахненко, голова правління Фонду розвитку спільноти
  • Юлія Надаховська, керівник ІАС Бородянського центру СПР

під час обговорення основних заходів центру до 35 річниці аварії на ЧАЕС.

Доземний уклін нашим партнерам – людям і організаціям, які реально покращували і покращують життя людей, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи!

Віктор Міззі, Денис Виставкін – МБФ “Лінія життя дітей Чорнобиля”: оздоровлення дітей; соціальна підтримка родин, які переживають тяжкі життєві періоди; благодійна допомога працівникам і установам медицини, освіти; сприяння розвитку місцевих громад; цільова медична та благодійна допомога….

м.Медісон, США: Джеккі Шанда і величезна команда її однодумців – родин благодійників, які приймали і турбувались про  здоров’я наших дітей; впровадили і підтримують програму “Зуб’ОК”.

Andrea Dolan Potter: партнер- подруга – сестра! ЇЇ стараннями наш центр став центром європейського рівня і визнання.Дякуємо, рідна!

Норма Берковець – Вісконсінський університет (штат Вісконсін) – підготовка фахівців центру, організація та забезпечення нашого стажування у США, сприяння отримання знань та досвіду з найкращих практик соціальної та психологічної допомоги; школа підготовки волонтерів.

Оксана Гарнець – провідник найуспішніших практик з організації соціально-психологічної допомоги в Україні, координатор Проекту “ЮНЕСКО – Чорнобиль” з 1993 року.

35 років з ранами від наслідків Чорнобильської катастрофи!

27 років щоденного служіння людям!

ЖИТТЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ….

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.