Сер 22

🙏ОБРАНІ НЕБО ТРИМАТИ ДЛЯ НАС💖

Боротьба українського народу за свою незалежність багато століть тривала і триває донині, адже сьогодні збройна агресія Росії проти України вивела на поле бою наших захисників – не віртуальну армію, а рідних і близьких, знайомих та коханих.

Звитяга українського вояцтва щодня дає країні нових героїв, героїв, які вибудовують міць армії і героїв, які навічно стали на захисті кожного з нас.

💙💛 КОЖЕН ДЕНЬ, ЯКИЙ ПРОЖИВАЄ НАШ НАРОД СЬОГОДНІ, ЦЕ МОТИВАЦІЯ І ВИМОГА ЖИТИ ГІДНО!, ЖИТИ ПІД НЕБОМ, ЯКЕ ДОВІКУ ТРИМАТИМУТЬ ОБРАНІ🇺🇦

До Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, до Дня пам’яті наших полеглих земляків 26 серпня о 12:00 з шаною та вдячністю відбудеться зустріч з родинами полеглих героїв.

Немає байдужих до подій, які переживає країна і кожен громадянин, незалежно від віку та статі. Готоуючись до цієї зустрічі багато людей долучились, щоб хоч невеличкою своєю участю віддячити нашим героям і віддати шану та любов їх рідним.

Діти родичів учасників АТО, як вміли, виготовили маскувальну сітку для оформлення зали

Ветерани, члени їх родин, пересічні громадяни різного віку не залишили без уваги наше оголошення про експозицію «НАШ ГЕРБ – ТРИЗУБ, ЦЕ ВОЛЯ, СЛАВА Й СИЛА». Їх роботи просто неймовірні! Всі , без виключення, займуть своє місце на експозиції та підтримають всіх нас під час зустрічі.

Зустріч відбудеться у великій залі Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації за адресою: смт.Бородянка, вул.Центральна , 228.

Розуміючи обмеження спричинені карантином, зустріч проходитиме із дотриманням всіх вимог безпеки. Просимо всіх присутніх дотримуватись їх.
Оргкомітет забезпечить доїзд родин додому та до місця поховання героя-захисника у Бородянському районі.
💙💛

ЧЕСТЬ І СЛАВА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!!!

💙💛

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

🇺🇦

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.