Лип 03

Однією із вразливих категорій населення, що особливим чином відчуває вплив  подій, які відбуваються у оточуючому середовищі впродовж останніх років, є діти. Для багатьох із них ці події є травмівними, що значно порушують їх життєдіяльність, несуть гіркі втрати, шкодять здоров’ю, спричиняючи стреси, кризи, психотравми.

Психотравма є небезпечною тим, що вона руйнує уявлення дитини про життя, його цінності та ідеали, різко змінюється звична картина світу, деформується система відносин з оточуючими людьми, зникає довіра до дорослих, втрачається позитивна перспектива на майбутнє.

Не дивлячись на карантинні обмеження, до фахівців Центру СПР запити на консультування не припиняються.

Ми продовжуємо надавати психологічну допомогу та забезпечуємо корекційні заходи, але з дотриманням вимог карантину.

Для відновлення нормалізації психологічного стану дитини проводиться робота об’єднаними зусиллями фахівців – практичним психологом та соціальним педагогом.

Так і цього разу до центру надійшов запит від родини учасника АТО з проханням  допомогти їхній дитині, яка помітно змінилась за час карантину і перебування вдома. Варто зазначити, що своєчасне звернення до спеціаліста вирішує багато проблем. Тож, цей важливий час батьки не згаяли.

Завдяки  командній роботі, професійності, психологічній гнучкості і адаптивним можливостям самої дитини, вдалося віднайти причини, спрацювати на випередження та загострення проблеми.

Не аби яке значення у формуванні та збереженні психоемоційного комфорту дитини має роль батьків і їх увага до того, як проводить дитина вільний час. Не секрет, що максимальний час з ранку до вечора сьогодні дитина витрачає на гаджити, комп’ютерні ігри та сумнівного наповнення передачі. Нерідко початок або ж підсилення порушень психоемоційного стану починається з них.

Тому і батькам надані рекомендації, як знайти спільну мову з дитиною, навчитися підтримувати її, забезпечити позитивний настрій дитини вдома та звернути особливу увагу на наповнення вільного часу їх дитини.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ : якщо ви стурбовані станом вашої дитини або відчуваєте, що не справляєтеся самостійно, звертайтесь за професійною порадою та допомогою до психологічної служби нашого центру!

ЩАСЛИВОГО, БЕЗПЕЧНОГО ТА РАДІСНОГО ЛІТА ВАМ!

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.