Бер 19

Голова обласної адміністрації Олександр Терещук зустрівся у Палаці культури ім. Т. Шевченка з громадою Бородянського району. Представники Бородянського центру СПР взяли участь у цьому відкритому виїзному прийомі губернатора, аби тримати на пульсі найгостріші соціальні проблеми, що турбують наразі ветеранів АТО/ООС, їх родини і громади.

У вівторок голова Київської ОДА Олександр Терещук відвідав із робочим візитом Бородянський район. У поїздці разом із очільником області були: народний депутат України Ярослав Москаленко, голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник, голова районної ради Георгій Єрко, директор департаменту науки і освіти КОДА Віра Рогова, керівник патронатної служби КОДА Михайло Шкурін.

На виїзному прийомі громадян у розширеному форматі, як ним означено цю зустріч, також були присутні керівники обласного рівня, як структурних підрозділів КОДА, так і відокремлених служб та установ, депутати всіх рівнів, ЗМІ. Представники району озвучили чисельні проблеми.

Активісти громадських організацій воїнів АТО озвучили теми, що турбують нині їх побратимів. Серед них: виділення земельних ділянок для учасників АТО, забезпечення їх безперешкодного пільгового перевезення автобусними маршрутами, організація матеріальної підтримки родинам бійців, які опинилися у скрутних життєвих обставинах та й можливості фінансової підтримки діяльності самих громадських об’єднань молодих ветеранів-захисників. Із виступів атовців відчувалася їх небайдужість також і до спільних громадських проблем.

З усіх питань керівництвом області надано відповідні доручення, виконання яких голова КОДА тримає на особистому контролі.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.