Лют 25

Готуючись до літніх таборів та навчальних походів юні волонтери «Школи безпеки» Бородянського ЦСПР накопичують знання та навички, що допоможуть їм відчути себе більш дорослими, самостійними, готовими до різноманітного проте завжди безпечного дозвілля.

З перших днів занять у «Школі безпеки» діти й підлітки мріють про походи. Однак вони вже знають, що для цього треба чимало знати і вміти. Й окрім практичних навичок нарубати дрова, розкласти багаття, налагодити переправу через рівчак, розгорнути намет чи облаштувати «халабуду» із підручних засобів – кожен має вміти добре орієнтуватися на місцевості.

Адже правильні відповіді на запитання «Де я знаходжуся?», «Куди мені йти?», «Як повернутися?» можуть  у реальному житті мати велику ціну. Й на цьому не втомлюється наголошувати їхній тренер, координатор «Школи безпеки» соціальний педагог ЦСПР  і краєзнавець Максим Мельніченко.

Тож наразі учасники молодшої групи вже знають, як – користуватися компасом, навчилися читати топографічну мапу й на відміну від багатьох дорослих знають таку «дрібничку» – мапу треба правильно розкласти, зорієнтувати, – лише тоді вона стане у пригоді.

Наповнюючи від заняття до заняття таким інтелектуальним вантажем свої віртуальні рюкзаки хлопці готуються до неймовірних пригод, якими вже манить-вабить їх весняне сонечко.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.