Жов 23

На засадах партнерства координатори «Школи безпеки й виживання» Бородянського центру СПР разом із учасниками АТО залучилися  у форматі майстер-класу з безпечного краєзнавчого туризму до проведення районного заходу.

Зусиллями ЦДЮТ на Бородянщині відроджується краєзнавчий туризм. Щоб зацікавити й підготувати керівників груп такого спрямування на місцях минулими вихідними вперше за 30 років відбулися районні відкриті змагання із техніки пішохідного туризму та військової підготовки серед команд працівників шкіл.

Майданчиком для проведення заходу  стали лісові угіддя Тетерівського Держлісгоспу, тож до освітян Бородянщини охоче приєдналися колеги із Пісківської ОТГ – разом 18 команд. Така активність підбадьорила організаторів заходу серед яких Бородянський районний центр дитячої та юнацької творчості, районна дитячо-юнацька спортивна школа, районний військовий комісаріат та Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення.

Підтримали ініціативу особистою участю начальник відділу освіти Бородянської РДА  В.І. Кухар, Бородянський селищний голова О.В. Сахарук та військовий комісар підполковник Р.Є.  Смольянінов.

Учасники змагалися як командами, так і в особистому заліку на етапах: «Туристична смуга перешкод», «Розбирання-збирання АК-74», «Спорядження набоями магазина АК-74», «Стрільба з пневматичної зброї» та творчому конкурсі.

У загальному заліку участі у змаганнях переможцем стала команда Мирчанського НВО, друге місце посіла команда Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, третє місце – команда Клавдіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.Рибалка.
Переможці та призери отримали грамотами і кубки.

Усіх учасників надзвичайно потішила можливість окрім своїх інтелектуальних навичок цього разу продемонструвати фізичну підготовку, креативність та винахідливість. На особистому досвіді вчителі переконалися, що варто розвивати у своїх учнівських колективах цей незаангажований вид дозвілля, перевагами якого є перебування на свіжому повітрі у лоні природи, посильні фізичні навантаження, набуття навичок безпеки і виживання. Є тут і потенціал для патріотично-виховної роботи серед дітей і молоді.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.