Лют 05

Протягом січня 2018 року на Бородянщині проходив районний етап обласного конкурсу плакатів «Безпека дорожнього руху – це життя», головною метою якого стали пропаганда і популяризація безпечної поведінки дітей та учнівської молоді на дорозі та попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Участь у конкурсі взяли 27 учнів із 11 закладів загальної середньої освіти району.

Враховуючи окремі напрямки діяльності та партнерські стосунки з районним центром дитячої та юнацької творчості (ЦДЮТ) Бородянський центр СПР залучився до проведення заходу. Відбулися інформаційні та арт-терапевтичні заняття з цільовою групою в межах превентивної програми «Щоб не сталося лиха».

На початку лютого спільно з координатором програми “Щоб не сталося лиха” Оксаною Мажугою та координатором реабілітаційної студії арт-терапевтичних методик ЦСПР Наталією Марковською, було підбито підсумки і визначено переможців.

Ними стали:
І місце у молодшій віковій категорії (6 – 9 років) – Ігонін Андрій, учень Немішаївського НВК;
І місце у середній віковій категорії (10-14) років – Задніпрук Наталія, учениця Мигалківського НВО.
Почесне звання лауреатів отримали Палагнюк Артем, учень Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1; Потапенко Анна, учениця ОЗНЗ Новозаліського НВО; Олійник Іван, учень Здвижівського НВО.
Роботи переможців будуть направлені для участі в обласному конкурсі.

автор: Інформаційна служба \\ мітки:

Коментарі закриті.