Гру 19

Довгоочікуний період у житті кожної людини – на порозі Святий Миколай! Відчуття свята, чудес і любові  наповнює серця. Вже традиційно розпочав свою ходу Святий Миколай з Бородянського Центру соціально-психологічної реабілітації населення, торуючи шлях  сніговими заметами до стаціонару дитячого відділення Бородянської районної лікарні.

Побажання найпростіші – здоров’я діткам, сил і терпіння батькам, стабільності й підтримки від держави медичним працівникам.

Гомінкою юрбою всі активно прибирали встановлену ялинку, дітки з цікавістю і спочатку з острахом спостерігали за Дідом Морозом та Снігуркою.

З цікавістю та радістю приймали вітамінні подаруночки .

Міцного здоров’я вам, наші маленькі ангелочки!  Бажаємо вам усі свята в житті зустрічати у рідних домівках та в колі найближчих людей.

Зі святом!

автор: Elvira

2 коментарі на «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ РОЗПОЧАВ СВОЮ ХОДУ ВІТАННЯМ З ДИТЯЧОГО СТАЦІОНАРУ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ»

  1. Елена пише:

    Благодарим вам! было абсолютно неожиданно, ждем лечения в волнении , знаем дети будут опять плакать, а тут Дед Мороз с о Снегурочкой да еще и с подарочками нашим деткам! Все радовались. Спасибо! Медсестра сказала, что вы много лет это делаете, спасибо! Даже не верится , что здесь кто-то помнит онаших детяхЮ которые в такой праздник болеют и вне дома. Спасибо! Пусть Святой Николай и ваш дом не оставит.
    Елена с семьей

  2. Аліна пише:

    Гарну справу робите! Так трапилося, що ми вже другий раз потрапляємо до стаціонару на лікування, але на таку акцію – вперше! Дитина дуже задоволена, просто в захваті! При таких подарунках і подібних заходах і лікування йде швидше! Щира подяка від усієї нашої родини!

Форма для додання коментарів