Жов 13

Напередодні Святої Покрови та Дня Захисника Вітчизни команда Мобільної психологічної служби Бородянського ЦСПР провела традиційну акцію «ПОБАЖАЙ ОДУЖАННЯ!» на підтримку бійців, які долають свої недуги у Київській обласній психоневрологічній лікарні №2 м. Ворзель.

Щотижня практичні психологи, соціальні педагоги, юрисконсульт Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації, що знаходиться у сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, відвідують цей медичний заклад, аби через психологічне та юридичне консультування, індивідуальну і групову роботу, актуальне інформування сприяти бійцям у їх одужанні та скорішому поверненню до мирного життя.

Цього ж разу візит фахівців ЦСПР розпочався із приємного сюрпризу – разом із теплими привітаннями з нагоди Дня Захисника та Покрови вони передали воїнам-пацієнтам невеличкі особливі подаруночки, виготовлені руками дорослих і малих відвідувачів Бородянського центру СПР «Довір’я», та спеціальна листівочка.

Оздоблене рукотворним солодким кондитерським мереживом імбирне печиво у вигляді української хатинки та сердечка принесли кожному із хворих бійців побажання швидкого одужання та найсердечніші почуття. Кожен такий подаруночок ніби промовляв – у рідних селах і містах кожного з Вас у своїх домівках чекають найрідніші люди, повертайтесь здорові й дужі із миром у душі…

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.