Чер 30

Пошук та реалізація можливостей щодо покращення якості життя вимушених переселенців із зони АТО стали предметом обговорення з представником Товариства Лева Наталкою Нечипорук під час її візиту та координаційної зустрічі у Бородянському центрі СПР.

vpo-progekt1

Директор Людмила Бойко ознайомила пані Наталю Нечипорук з напрямками та формами діяльності Центру СПР, фахівцями, які проводять роботу, зокрема і з вимушеними переселенцями зі Сходу України.

Співпраця, що передбачається в межах соціально-орієнтованого проекту, має посилити також і психологічний компонент підтримки внутрішньо переміщених осіб. Якими саме мають бути  форми активностей для досягнення ефективних результатів, йтиме мова під час установчої наради з представниками соціально-психологічних центрів Київської та Житомирської областей за участі представників Товариства Лева на наступному тижні.

vpo-progekt2

У цьому кабінеті проходять зустрічі групи самодопомоги “Дзеркало душі” – одна одній допомагають адаптуватися на новому місці та віднайти внутрішні й зовнішні ресурси, аби впевнено просуватися далі молоді матусі з числа ВПО

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.