Гру 19

Подієво насиченими й емоційно хвилюючими виявилися грудневі дні для колективу Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації. Адже це місяць не лише підведення підсумків й побудови перспектив, а й період великих дитячих сподівань і родинних святкових традицій. Тож початком марафону благодійних справ для ЦСПР та наших надійних партнерів стало відкриття ялинки та гостини Діда Мороза й Снігуроньки до дитячого стаціонару районної лікарні.

elkаcrl1

Сьогодні, як і багато років поспіль, у переддень улюбленого дитячого свята св. Миколая  Дід Мороз із Снігуронькою із Бородянського Центру СПР завітали до дитячого стаціонару  й прихопили із собою традиційний казковий мішок із подарунками й гостинцями – аби кожна хвора дитинка відчула сьогодні дух Новорічно-Різдвяних свят і одужувала якнайшвидше.

elkacrl5

Напередодні практичні психологи й соціальні педагоги, які ведуть роботу Кабінету ігрової терапії та психологічної реабілітації ЦСПР у дитячому відділенні, разом із маленькими пацієнтами прикрасили ялинку. Вона принесла позитив, яскраві кольори і надію в лікарняне відділення.

elkаcrl6

А до тієї малечі, якій медики не дозволили покинути ліжечка, Дід Мороз і Снігуронька завітали особисто до лікарняної палати.

elkacrl2

І навіть якщо маленького Дениска від хвороби й медикаментів полонив глибокий сон, то прокинувшись він знайде під  подушечкою свій подаруночок від Святого Миколая.

elkаcrl4

Одужуй швидше, дітвора, адже попереду ще стільки чудових свят!

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.