Гру 06

Сьогодні, відзначаючи День збройних сил України, у конференц-залі Бородянського центру СПР відбудеться урочистий захід «НА ВАРТІ МИРНОГО ЖИТТЯ», присвячений 20-річчю діяльності Школи рукопашного бою – одного з провідних напрямків соціального проекту Бородянського центру СПР «Крокуємо разом».

Фото на прес-реліз

Дорогі друзі, запрошуємо завітати на наше свято!

Вхід вільний.  Початок – о 15.00

Протягом двох десятиліть Школа рукопашного бою під незмінним керівництвом тренера Василя Семиряжка, волонтера а нині соціального педагога Бородянського центру СПР, виховала цілу когорту сильних духом і тілом, патріотично загартованих молодих людей. За званнями Чемпіонів України, Європи, Світу стоїть не одне покоління мужніх, свідомих і відповідальних людей, які є прикладом і в мирному житті, і в бою за цілісність і незалежність рідної країни.

Маючи на меті популяризувати й підтримати надзвичайно актуальну на даний час діяльність Школи рукопашного бою, як осередку мужнього й патріотичного виховання молоді, орієнтованої на здоровий спосіб життя та українські національні цінності, – під час заходу відбудеться презентація теперішніх досягнень вихованців, спілкування з колишніми випускниками Школи, які є учасниками АТО, показові виступи.

Адреса Центру: вул. Центральна, 228, смт Бородянка

Додаткова інформація за тел.: 04577 – 52002

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.