Чер 06

Колектив Бородянського центру СПР щиро привітав з 70-річним ювілеєм беззмінного керівника Клубу ветеранів «Полуднева світлиця» – успішного проекту соціально-психологічної реабілітації людей поважного віку  16-річної «витримки» – колегу і волонтера Лізу Іванівну СКАЛОЗУБ.

222-5

Команда представників Бородянського центру СПР на чолі із директором Людмилою БОЙКО подарували ювілярці багато побажань, полум’яні троянди і торт у вигляді книги із промовистим написом «Літопис життя (далі буде…)»

Оскільки окрім свого пам’ятного Дня народження Ліза Іванівна відзначала ще й 40 років свого творчого трудового шляху в місцевій культурі, то святкування, цілком логічно, перетворилося у бенефіс «народної артистки Бородянщини» (як називали її цього дня під час привітальних виступів численні гості) й відбувалося на сцені районного Палацу культури.

222-8

«Лізі Іванівні Скалозуб- 70!!! Це саме той випадок, коли постать гуртує і об’єднує, коли щирими діями і відкритим серцем захоплює і надихає!..» – з Подякою й подарунками від депутатського корпусу Бородянської районної ради та її голови Георгія ЄРКА і від себе особисто до ювілярки звернулася депутат Київської обласної ради Галина ЄРКО

222-3

222-2

Почесна грамота квіти й подарунок на відзнаку вагомої ролі ювілярки у культурному й соціальному розвитку Бородянки – із рук селищного голови Олександра САХАРУКА

222-7

На честь ювілярки лунали величальні пісні, вихором проносилися танці, звучали слова вдячності, захоплення, щиросердних побажань від друзі-колег-однодумців. На що Ліза Іванівна відповіла, як і личить її гумористичному амплуа, цілим театром перевтілень у жартівливі образи бабусь і молодиць, кожен із яких виявився напрочуд сучасним і злободенним. Ці виступи без зайвих пояснень і коментарів продемонстрували, як закохана у свою справу людина завжди залишається у вирі життя, витрачаючи сили для людей – примножує їх багатократно.

222-1

Квітами, караваєм, віршами й піснями віддячили Лізі Іванівні за її вірність Клубу людей поважного віку учасники “ПОЛУДНЕВОЇ СВІТЛИЦІ”

222-8

Нам пощастило багато років співпрацювати з цією чудовою, талановитою й щедрою серцем жінкою. Клуб людей поважного віку «Полуднева світлиця», який народився під дахом Центру «Довір’я» і янголом-охоронцем якого протягом усіх 16 років є Ліза Іванівна, продовжив активне життя й подарував молодість душі не одному десятку пенсіонерів і ветеранів. А молоде покоління фахівців Центру «Довір’я» має змогу черпати із щедрої душі-криниці ювілярки креативне мислення, невичерпне натхнення, завзяття й працелюбність – з якими вона невтомно перетворює світ на краще.

Ми бажаємо Вам, наша дорога Ліза Іванівна, міцного здоров’я і родинного благополуччя, аби ще багато років кожну свою святкову дату Ви зустрічали гучним бенефісом у колі друзів і шанувальників!

222

 

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.