Кві 25

Презентація нової книги поезій і прози Ольги ПИЛИПЧУК, яку вона присвятила Пам’яті Чорнобиля, відбулася одночасно в семи містах України. Проте найбільше пощастило читацькій аудиторії, яка зібралася 22 квітня у великому залі Бородянського центру СПР – адже саме сюди зі своїм творінням і щирим відкритим серцем завітала сама пані автор.

kniga1

Не зважаючи на свій поважний вік і самопочуття, Ольга Андріївна Пилипчук практично всю зустріч провела стоячи перед своїми гостями. Адже до неї прийшли саме ті люди, для яких вона невтомно творить багато років, яким посилає свої думки й почуття через свої книжки, а їх побачило світ уже 37.

kniga9

На неї з цікавістю дивилися допитливі очі старшокласників Бородянської ЗОШ №1, особливо, учасників літературного гуртка.

kniga8

До них приєднався гурт юних талановитих місцевих ліцеїстів. Прибули на творчу зустріч і представники районної бібліотечної мережі.

kniga4

Та головними гостями на цьому заході, який фактично передував сумній 30-й річниці Чорнобильської трагедії, стали герої-ліквідатори з 731-го спеціального батальйону, які серед перших у пам’ятному 1986-му стали на заваді оскаженілому «мирному атому».

kniga6

Працівники Бородянського центру СПР, який протягом 20 років самовіддано займався соціально-психологічною реабілітацією населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, на особисте прохання автора зорганізували цю зустріч і зробили все, аби вона була теплою та зворушливою. Для цього попередньо спільно із районним центром позашкільної роботи було облаштовано тематичну виставку під промовистою назвою «ВІДЛУННЯ ЗОРІ ПОЛИН». А спільно з організаторами школи-учасниці було продумано невеличку літературно-меморіальну композицію в пам’ять про загиблих героїв Чорнобиля.

Усім разом вдалося створити таку атмосферу заходу, що він запам’ятається його гостям та учасникам надовго.

kniga3

На пам’ять про теплу змістовну зустріч Бородянський центр СПР подарував О.А. ПИЛИПЧУК ікону “Чорнобильський Спас”

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.