Кві 26

Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи взяв участь у районному Мітингу-реквіємі, приуроченому 30-м роковинам жахливої техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС.

nagorodi1

Людмила БОЙКО, беззмінний директор Бородянського центру СПР, отримує Подяку від Міністерства соціальної політики за особисті заслуги у справі соціально-психологічної реабілітації постраждалого населення  та Грамоту, якою з нагоди 30-річчя Чорнобильської катастрофи колектив Центру був відзначений Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Відзнаки отримали також заступник директора Тетяна СОШКО, практичний психолог, ліквідатор Олександр СТАРОВОЙТЕНКО та керівник Інформаційно-аналітичної служби ЦСПР Ельвіра ЗЛОБІНА.

nagorodi4

Різкі зміни у настрої погоди змусили організаторів провести меморіальний захід у приміщенні, тож усе театралізоване дійство, покликане відродити в серцях присутніх гаму почуттів від жаху, розгубленості й втрати до віри й життєстверджуючої любові – проходило у вестибюлі районного Палацу культури ім. Т.Шевченка. Неймовірна мистецька композиція у виконанні творчих працівників глибоко зачепила серця тих, у кого ті страшні чорнобильські події й досі як кадри документального кіно пробігають перед очима.

nagorodi3

Тож не дивно, що не одна сльоза прокотилася по щоці, доки лунали зворушливі віршовані рядки,  відліковував поштовхи серця у хвилину мовчання різкий Чорнобильський дзвін, крилами сполоханих журавок зринали білі рученята юних танцівниць, плинули попід мозаїкою стелі щирі молитви панахиди…

nagorodi2

Для того, щоб віддати шану і загиблим героям, і тим, які волею Божою сьогодні серед нас, за те, що не роздумуючи своїм тілом закрили Україну і весь світ від радіоактивного катарсису, усі ми зібралися на цей Мітинг-реквієм. Тож кожне ім’я земляків-ліквідаторів, яким у день 30-х роковин Чорнобильської трагедії вручали різноманітні відзнаки, люди зустрічали бурхливими оплесками, вкладаючи у них усю свою вдячність і безмежну повагу.

nagorodi6

Ми пам’ятаємо й будемо пам’ятати беззастережний подвиг героїв-ліквідаторів. Ми пам’ятаємо й не забудемо ніколи, який вразливий світ довкола нас. Тож будемо назавжди вдячні й відповідальні – і матимемо майбутнє для своїх нащадків…

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.