Лют 11

Працюючи в межах угоди про співпрацю в інтересах населення, постраждалого від воєнних дій у зоні АТО, Бородянський центр СПР сприяв залученню вимушених переселенців, які наразі не мають стабільної роботи, до цільового тренінгу.

Організаторами тренінгу виступили громадські організації «Права людини» та «Для спільної справи» – ініціатива реалізується за фінансової підтримки ПРООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та Уряду Японії.

CZ2

Учасники безкоштовного тренінгу отримали у доступній формі знання і навички щодо того, як скласти резюме так, щоб на нього відповіли; як підготуватися до важливої зустрічі з потенційним роботодавцем і вміти відповідати на «незручні» запитання; які кроки варто здійснити, аби започаткувати власний бізнес.

CZ1

А для тих, хто відчуває у собі потенціал займатися громадською роботою, тренери-консультанти підготували окремий тренінговий блок щодо механізмів створення та реєстрації власного благодійного фонду, громадської організації чи ініціативної групи. Останнє, зокрема, може стосуватися необхідності відстоювати власні права також і у сфері зайнятості та соціального захисту.

CZ3

Даний тренінг ще раз  дав змогу представникам цільової групи скористатись можливостями партнерства між Центром соціально-психологічної реабілітації населення,  який впроваджує свою діяльність під егідою Державної Служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, та Бородянським центром зайнятості, який гостинно приймав учасників тренінгу на своїй території.

Дорогу долає той хто йде – це істина яка сприяє активізації всіх ресурсів і організму, і можливостей , які надає держава для успішної інтеграції у сьогодення.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.