Гру 01

У межах заходів до Дня людей з інвалідністю та з метою створення захищеного середовища для безпечного процесу фізичної реабілітації учасників АТО на базі Оздоровчого комплексу фізичної реабілітації Центру СПР відкрито представництво Товариства Червоного Хреста у вигляді посту медичної сестри.

kurort3

Контроль за дотриманням рекомендацій профільних лікарів та лікаря-реабілітолога для проведення вправ з використанням спеціального обладнання, яким оснащено Оздоровчий комплекс фізичної реабілітації – запорука успішного відновлення здоров’я кожного з бійців.

Медична сестра Ніна Сергіївна МАЛЬКО, яка здобула свій вагомий багаж досвіду, працюючи свого часу на столичній «швидкій допомозі», у приймальному відділенні стаціонару та у кабінеті фізичної реабілітації районної лікарні, – компетентно слідкуватиме за змінами у стані відвідувачів у процесі виконання ними реабілітаційних комплексів.

tchh1

Рішення про облаштування Посту сестри милосердя для учасників АТО, що проходять фізичну реабілітацію, було прийнято за ініціативи Бородянського Центру СПР під час звітно-виборчої конференції районної організації ТЧХ. Те, що Пост сестри милосердя активно запрацював у Центрі “Довір’я” наочно показує можливості неформального підходу до співпраці різних організацій в інтересах цільової аудиторії – учасників антитерористичної операції.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.