Гру 17

15 грудня виповнилося 15 років від початку діяльності міжнародного благодійного фонду «СОС-дитячі містечка Україна». Його діяльність направлена на допомогу родинам, які опинились у важких життєвих обставинах, та родинам які мають на вихованні багато дітей, в тому числі й прийомних. На сьогодні клієнтами фонду також є сім’ї вимушених переселенців та учасників АТО.

coc3

Партнерські та дружні відносини між Бородянським Центром СПР в особі Олександра Старовойтенка, практичного психолога Центру та керівника ГО «За життя без шкідливих звичок» розпочалися на волонтерських засадах. Для підопічних МБФ було проведено безліч інформаційно-превентивних зустрічей для молоді за програмами: «Дихайте вільно» (профілактика куріння); «Алкоголь/наркотики – вбивці життя». Також проведено цикл тренінгів щодо формування фінансової грамотності у дітей і дорослих за програмою розвитку фінансового сектору  (USAD/FINREP-II). За час партнерства для фахівців фонду було проведено ряд тренінгів щодо оволодіння технологією самодопомоги та попередження професійного вигоряння.

coc1

Пишаюсь що маю честь йти поруч із організацією яка має на меті такі благородні цілі – в укріпленні та відновленні сімейних цінностей та відтворенні особистої гідності людини. Адже здорова родина – це заможна Україна.

А на пам’ять про участь у майстер-класі з декупажу свічок, вийшла чудова свічка з котиком!

coc2

Сил та натхнення нам усім на шляху підтримки та потрібності!

Олександр СТАРОВОЙТЕНКО, практичний психолог Центру СПР, керівник Всеукраїнської Школи самодопомоги, лідер ГО «За життя без шкідливих звичок»

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.