Гру 18

Подієво насиченими й емоційно хвилюючими виявилися грудневі дні для колективу Центру «Довір’я». Адже це місяць не лише підведення підсумків і побудови перспектив, а й період великих дитячих сподівань, родинних святкових традицій. Тож початком марафону благодійних справ для ЦСПР та наших надійних партнерів стало відкриття ялинки та гостини Діда Мороза й Снігуроньки до дитячого стаціонару районної лікарні.

akcia-crl1

Сьогодні, як і багато років поспіль, у переддень улюбленого дитячого свята св. Миколая  Дід Мороз із Снігуронькою із Бородянського Центру СПР привели із собою до дитячого стаціонару  давніх друзів, волонтерів і благодійників, які принесли чудові подарунки й гостинці – аби кожна хвора дитинка відчула сьогодні дух Новорічно-Різдвяних свят і одужувала якнайшвидше.

akcia-crl5

Напередодні практичні психологи й соціальні педагоги, які забезпечують роботу Кабінету ігрової терапії та психологічної реабілітації ЦСПР у дитячому відділенні, разом із маленькими пацієнтами прикрасили ялинку. Довкола неї й розвивалися сьогодні святкові події.

akcia-crl4

Дітки разом із мамами, татусями, медичним персоналом і гостями на мить із лікарняного коридору перенеслися в чарівне Свято. Де був справжній Дід Мороз, весела щебетушка Снігуронька, а усі подарунки навіть не змогли помістилися у  величезний червоний мішок. Їх роздавали із додаткових пакунків постійні спонсори цієї щорічної акції.

akcia-crl6

akcia-crl9

А тій малечі, якій лікарі не дозволили покинути ліжечка, подаруночки принесли в палату  особисто Дід Мороз, Снігуронька і гості.

akcia-cr7

akcia-crl3

Ми надзвичайно раді, що поряд з нами як завжди велике серце, сповнене людяності й добра –  Оксана ГЕРАСИМЕНКО, керівник волонтерського центру по допомозі бійцям АТО, яка потурбувалася, щоб подарунок кожній дитині був по віку.  Четвертий рік поспіль приєднується до акції «Побажай одужання!» і депутат районної ради Діна САЛАХОВА, щоб особисто привітати кожного маленького пацієнта, який змушений зустрічати свята в лікарняній палаті. Завдяки їх турботі кабінет психологів поповнився новими іграшками та розвиваючим приладдям. Знову допомагав нам у добрій справі громадський діяч Ростислав СКУРАТІВСЬКИЙ.

akcia-crl2

Цього року смачний гостинчик для кожної дитини, яка перебуває на лікуванні, надійшов і від наших сердечних спонсорів із Великої Британії.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.