Гру 09

Команда представників Бородянського Центру СПР на чолі з директором Л.О. Бойко взяли участь у черговому міжцентрівському семінарі, координованому Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, який цього разу проходив на базі Києво-Святошинського центру СПР в м. Боярка.

boyarca1

У даному семінарі «Перспективи діяльності Центрів соціально-психологічної реабілітації населення у 2016 році» взяли участь представники Державної служби: головний спеціаліст відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Юлія Мазур, завідуюча сектором кадрової роботи Діана Завора та завідуюча сектором внутрішнього аудиту Альона Миронець, які безпосередньо курирують діяльність мережі центрів СПР.

boyarca3

Предметом обговорення стали аспекти надання фахової соціально-психологічної, інформаційної та правової допомоги цільовим групам – учасникам АТО та членам їх родин. Кожний центр попередньо залучився до обговорення проекту спільної програми діяльності на 2016 рік, аби забезпечити максимальну ефективність роботи з цільовою аудиторією та спланувати заходи на наступний період.

У свою чергу фахівці Інформаційно-аналітичних служб (ІАС) ЦСПР працювали також над вирішенням питань щодо посилення ефективності інформаційної складової в реалізації спільних завдань через використання переваг сучасних Інтернет-технологій.

boyarca2

З боку фахівців Держслужби була  надана методична допомога профільним працівникам центрів СПР щодо організації кадрової, номенклатурної та внутрішньо аудиторської діяльності.

Наступна зустріч відбудеться у березні 2016 року на базі Бородянського Центру СПР.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.