Гру 29

Мед українського різнотрав’я, яблука з домашнього саду, випічка, зроблена власними руками, та різноманітні солодощі підготував з любов’ю колектив Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації, аби привітати з Новорічно-Різдвяними святами та побажати одужання учасникам АТО з різних куточків України, які лікуються у Київській обласній психоневрологічній лікарні №2.

2oblasna-11

Вже з початку осені Центр СПР налагодив тісну співпрацю з відділенням реабілітації ветеранів цієї лікарні, де долають наслідки порушень нервової системи воїни після участі у найскладніших епізодах війни на сході України. Фахівці від неврології та психіатрії, якими славиться цей медичний заклад, що розмістився у мальовничому передмісті курорту Ворзель, мобілізують усі зусилля, щоб повернути хлопцям здоров’я і впевненість у собі. Адже після поранень комусь із них несила навіть володіти звичайною ручкою, а комусь доводиться заново вчитися вправно говорити.

2oblasna-14s

Тому медики дуже раді допомозі колег психологів і соціальних педагогів, оскільки своїми методами фахівці Бородянського центру також сприяють реабілітації особливих пацієнтів, їх соціально-психологічній адаптації до нових обставин життя та остаточному «поверненню з війни».

2oblasna-12s

Святковий візит представниць Центру СПР із зворушливими родинними гостинцями  однозначно поліпшив настрій воїнам. Вони просили передати свою вдячність усім, хто про них не забув у ці передсвяткові дні.

2oblasna-15s

На добру згадку про Новорічно-Різдвяний марафон милосердя бійцям залишаться листівочки з теплими побажаннями, що їх виготовили особисто для них діти із сімей учасників АТО та вимушених переселенців – учасники реабілітаційної студії арт-терапевтичних методик Бородянського Центру СПР.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.