Гру 02

До Міжнародного дня людей з інвалідністю

Більше двох років успішно працює Кабінет психолога Бородянського Центру СПР при Будинку-інтернаті для одиноких немічних людей похилого віку та інвалідів.

B-I1

Підопічні щодня з нетерпінням чекають появи працівників «служби розради», саме так між собою називають вони цей затишний кабінет разом із практичними психологами та соціальними педагогами ЦСПР, які провадять тут свої численні соціально-психологічні реабілітаційні програми.

  • Співпраця наших соціальних установ має давню історію, яка позаминулого літа поповнилася вагомою главою – відкриттям Кабінету психологічної реабілітації безпосередньо на базі нашого будинку-інтернату. – Ділиться своїми думками директор закладу Наталія Василівна КОРОТЕНКО. – Скажу відверто, тепер і я особисто, і весь наш колектив навіть не уявляємо нашої організації без цієї служби. Фахівці Центру «Довір’я» своєю висококваліфікованою допомогою стареньким самотнім та інвалідам різного віку не лише розраджують їхні психологічні проблеми, а ще й сприяють поліпшенню їхнього загально фізичного стану, успішному лікуванню.

Про те, які житейські пристрасті та почуття вирують за стінами цієї охайної, доглянутої садиби на  околиці райцентру, навіть не здогадуються ті, хто ніколи не був одиноким, немічним, покинутим близькими напризволяще, зрадженим і враженим у самісіньке серце…

B-I2

І хоча цей заклад є одним із найкращих в Україні щодо рівня опіки та турботи про підопічних, негативна енергія образи на весь світ як у паровому котлі створює надзвичайний потужний тиск, із яким не впоратися без допомоги фахівця із тонких психологічних матерій.

Тому досвід співпраці  обидві сторони визнають спільним позитивним і надзвичайно корисним досягненням. Адже завдяки їй комплексну психологічну підтримку отримують ті, хто надзвичайно її потребують.

«Психоневрологічний інтернат з геріатричним відділенням не випадково є обєктом нашого професійного піклування. Адже турбота про гідне перебування людини, яка має інвалідність та залишилась без піклування родин – це обов’язок для кожного. У житті, як на довгій ниві і докладаючи сьогодні свої  професійні здібності у спілкуванні з цією категорією людей ми дбаємо  про те, щоб вони відчували свою потрібність і значимість. Допомога повноцінно жити, а не доживати у стражданнях – це те на що ми спільно з працівниками установи докладаємо зусилля» – зазначила Людмила Олексіївна БОЙКО, директор Центру СПР.

Медичний персонал соціального закладу відзначає позитивний вплив цієї роботи на психологічний та фізичний стан підопічних:

  • Ефективність лікування і престарілих, і інвалідів великою мірою залежить від їх психологічного стану. Тому робота команди Кабінету психолога створює позитивне поле для покращання стану їх фізичного і психічного здоров’я, значно прискорює процес ремісії. – Коментує співпрацю з психологічною службою ЦСПР головний лікар Бородянського будинку-інтернату Наталія Михайлівна ДЖУС.

Наступним кроком Центру на запит адміністрації будинку-інтернату стали заходи на підсилення пропаганди здорового способу життя та профілактики залежностей.

автор: Інформаційна служба \\ мітки:

Коментарі закриті.