Вер 09

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» визначає пріоритетність виділення земельних ділянок, зокрема, учасникам антитерористичної операції. З метою реалізації цього закону Уряд прийняв розпорядження, яке передбачає безоплатне отримання у власність земельних ділянок учасниками антитерористичної операції, а також членами сім’ї учасника АТО у разі його смерті.

zemlja-ato

Згідно з вище згаданим нормативно-правовим актом, органам місцевого самоврядування рекомендовано розглядати звернення з даного приводу учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції в першочерговому порядку.

У десятиденний строк після подання заяв про виділення земельних ділянок відповідна інформація передається Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, її облік здійснюватиметься в Єдиному реєстрі учасників антитерористичної операції.

Прийняття розпорядження матиме позитивні соціально-економічні наслідки в частині реалізації конституційних прав учасників антитерористичної операції та сімей загиблих на безоплатне отримання у власність земельних ділянок.

З текстом розпорядження КМУ від 19 серпня 2015 р. № 898-р можна ознайомитись, зокрема, на сайті Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції dsvv.gov.ua

 

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.