Вер 01

У межах інформаційно-аналітичної стратегії Центру СПР завершився черговий етап телефонного моніторингу учасників АТО в Бородянському районі. В результаті були відкориговані відповідно до реального стану списки бійців, які вже демобілізовані, або ще перебувають у зоні бойових дій. Окреслено коло питань і «гарячих» проблем, що вимагають реагування.

Кожен із тих, хто відгукнувся на дзвінок соціального фахівця ЦСПР, отримав своєчасну інформацію про можливості психологічної, соціальної та фізичної реабілітації, що їх професійно, конфіденційно і безкоштовно надає учасникам АТО та членам їх родин Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації.

monitoring1

Соціальний фахівець Центру Оксана МАЖУГА та практичний психолог Олена ВІТКОВСЬКА звіряють дані створеної картотеки цільової групи в районі з інформацією, отриманою в ході телефонного моніторингу. 

Одним із важливих компонентів індивідуального інформування цього разу стало розширення можливостей для відвідувачів Оздоровчого комплексу фізичної реабілітації ЦСПР. Бійці, які відновлюють своє здоров’я після виснажливого лікування від поранень та фізичних перенавантажень під час участі в АТО, були раді почути, що завдяки волонтерській підтримці, залученій Центром СПР протягом літа-2015, суттєво поповнився арсенал спеціального обладнання.

monitoring3

Волонтери-спортсмени монтують тренажери, передані для фізичної реабілітації учасників АТО: “Нам ці знаряддя допомогли стати сильними. Нехай допоможуть вам бійцям стати дужими”

Тож тепер воїни можуть проходити фізичну реабілітацію, використовуючи не лише масажне крісло, батути та велотренажери, а й додати чітко визначене лікарем-реабілітологом (який співпрацює з Центром на волонтерських засадах) навантаження на різні ділянки опорно-рухової системи, використовуючи силові тренажери, бігову доріжку, дошки Євмінова та ноу-хау вітчизняної прикладної наукової медицини – пристрою тракційної терапії (витяжки окремих ділянок хребта) НЕКСУС (на фото нижче).

monitoring4

Суттєве поповнення обладнання  Оздоровчого комплексу фізичної реабілітації ЦСПР відбулося завдяки нашим давнім надійним партнерам: громадським організаціям Фонд розвитку спільноти, «За життя без шкідливих звичок», спортивний клуб «Олімп», волонтерам, які звикли робити свої добрі справи без зайвого піару. Щиро дякуємо за реальну допомогу у справі повернення наших воїнів до мирного життя. 

 

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , , ,

Коментарі закриті.