Сер 19

Вчора, 18 серпня, відбулося чергове засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО з питань реалізації бюджетних програм соціального захисту учасників антитерористичної операції.  В роботі колегії взяла участь Людмила БОЙКО, директор Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації, який діє під егідою Служби і опікується людьми, на чиїх долях війна поставила свої відмітини.

koleg1

У приміщенні Київського міського палацу ветеранів на засідання колегії Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО зібралися представники обласних та Київської міської державних адміністрацій, директори центрів соціально-психологічної реабілітації, що належать до сфери управління Служби, керівники структурних підрозділів апарату Служби на чолі з  головою А.В. Дерев’янком, який у вступному слові окреслив коло актуальних питань.

Kolegija2

Таким чином на порядку денному були розглянуті такі важливі аспекти реалізації бюджетних програм соціального захисту учасників антитерористичної операції як психологічна реабілітація, соціальна та професійна адаптація, протезування й санаторно-курортне лікування, забезпечення житлом тощо.

Зокрема заходи, спрямовані на психологічну допомогу  постраждалим учасникам антитерористичної операції, висвітлила у своїй доповіді начальник відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Служби Н.В. Грицунь.

Актуалізовані колегією завдання стануть для центрів соціально-психологічної реабілітації під час чергової методичної зустрічі, запланованої на другу декаду вересня в Іванкові, – орієнтиром при плануванні подальшого спрямування зусиль на розвиток психологічного забезпечення потреб цільової групи – учасників АТО та членів їх родин.

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.