Чер 08

Тренінг  «Технології самодопомоги при виході із кризових станів» пройшов для вимушених переселенців у Бородянському Центрі СПР. Додатковим результатом стало створення групи самодопомоги «Джерело».

tren4

Привітали учасників тренінгу й побажали їм плідної корисної співпраці директор ЦСПР Л.О. Бойко та директор Центру зайнятості С.А. Колосовський

Крок за кроком, зрозуміло й доступно для цільової групи учасників тренінгу – переселенців із окупованих територій Донецької і Луганської областей – соціальний педагог ЦСПР і координатор першої Всеукраїнської Школи самодопомоги Олександр Старовойтенко проводив учасників до розуміння тогояк навчитися брати відповідальність за своє життя у власні руки й за будь-яких обставин покращувати якість свого життя.

tren2

Переважна більшість учасників тренінгу, можливо, вперше отримала можливість відверто «проговорити» свій біль, образи, відчай, що супроводжують їх від моменту, коли довелося кинути напризволяще свій рідний дім і тікати, рятуючи найдорожче – дітей.

tren5

tren8

У кожного історія своя і, нажаль, важка й непроста. Та за правилами ГСД – групи самодопомоги, переваги технологій «повернення до себе» якої сприятимуть адаптації на новому місці життя – можна віднайти порозуміння в групі й мир із собою. Тож і цього разу вони «спрацювали»: учасники не просто знайшли взаєморозуміння, а й вирішили створити ГСД «Джерело».

tren7

Цікаві вправи допомогли встановити довіру й пізнати “приховані резерви” свої та своїх колег-учасників

Ініціативна група, членами якої стали 9 вимушених переселенців, має на меті об’єднати людей своєї цільової аудиторії, аби обопільно ділитися своїм набутим досвідом, силою, надіями, внутрішніми ресурсами, щоб у подальшому разом вирішувати свої спільні проблеми.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.