Чер 25

Третій день ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ мав допомогти учасникам у веселій і невимушеній формі закріпити набуті знання із безпечного поводження в умовах сучасних ризиків, що їх диктують воєнні події в країні.

kvect5

Хоч етапи КВЕСТУ БЕЗПЕКИ Й ВИЖИВАННЯ і були насичені ігровими елементами, організаторами літньої програми «ШБВ» змогли спрямувати змагання у русло тематики тижневика.

kvect1

В основі завдань етапів КВЕСТУ БЕЗПЕКИ І ВИЖИВАННЯ лежали знання про те, ЯК ДІЯТИ за умов, коли  загрожує небезпека: від руйнування будівель (землетрус, вибух, пожежа тощо); коли загубився у лісі чи заболоченій місцевості;  коли необхідно  протягом кількох днів перебувати у сховищі (домашній погреб, підвал чи бомбосховище загального користування). Та чимало інших аспектів.

kvect7

“Землетрус! Хто вибрав вудочку?” – дітям весело, проте вони назавжди запам’ятають, які речі треба обрати за 30 секунд, перед тим як полишити будівлю, якій загрожує руйнування.

kvect3

“Переправа через болото” піддавалася не одразу – тоді допомагала підтримка друзів

Дві команди спочатку автономно проходили пункти випробувань на готовність до  безпечного виходу із надзвичайних ситуацій різного характеру. А потім затіяли справжні змагання.

kvect4

При цьому не лише змогли показати добре засвоєні із попередніх заходів знання, а ще й довели, що вміють бути дружними, працювати командою та виручати друзів із складних ситуацій.

kvect6

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.