Чер 23

Другий день ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ організатори літньої програми «Школи безпеки та виживання» присвятили інформуванню учасників пришкільних таборів про безпечне поводження із небезпечними знахідками. 

tugden_bezpeki4

А як відомо – краще один раз побачити, ніж кілька разів почути. Тож на підмогу прийшли партнери – експерти з районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій: старші лейтенанти служби цивільного захисту В.М. Синишин та І.П. Мариць.

tugden_bezpek7

Свої розповіді вони мали можливість «приправити» і тематичним слайд-шоу, і відеофільмами про різні види озброєння та характеристики їхньої вражаючі дії, і демонстрацією макетів та знешкоджених зразків справжніх мін, гранат, снарядів.

tugden_bezpek5

Окремо закцентували увагу на те, яку небезпеку можуть нести незрозумілі пакети, сумки тощо, залишені невідомо ким у людних місцях. Приклади терористичних дій за кордоном і вже, на жаль, в Україні були здатні вразити дитячу уяву.

tugden_bezpek6

Цікавість виявили не лише хлопчики. Дівчатка теж захоплено слухали, дивилися й охоче скористалися пропозицією взяти до рук такі незвичні експонати.

tugden_bezpeki1

Невеличка вікторина підтвердила, що учасники зустрічі отримали достатньо знань і навичок, аби залишитися цілими і неушкодженими у випадку неочікуваної «зустрічі» з вибухонебезпечними предметами та пристроями. А також не зайвими були й кілька вправ на обережність, обізнаність і кмітливість у поводженні з вогнем та під час пожежі.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.