Тра 20

За сприяння Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО спільно з Посольством Держави Ізраїль в Україні тренінг «Теорія і практика надання психологічної допомоги особам, що постраждали під час бойових дій, та їхнім сім’ям» провели для українських психологів і психотерапевтів ізраїльські колеги. Безцінний досвід поталанило переймати і представникам Бородянського Центру СПР.

dosvid12

Цей науково-методичний захід, що проходив у Києві з 14 по 17 травня ц.р., став можливим завдяки співпраці між Посольством Держави Ізраїль в Україні з Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Голова Служби Артур ДЕРЕВ’ЯНКО (на фото зверху), вітаючи учасників тренінгу, підкреслив важливість проведення заходу для удосконалення професійного рівня українських спеціалістів у сфері психологічної реабілітації та його подальшого використання по відношенню до учасників антитерористичної операції.

dosvid1-1

«На жаль, Ізраїль має величезний досвід та навички виживання і розбудови держави в умовах постійної загрози й напруження. Тому зараз ми намагаємося ділитися досвідом із українськими фахівцями – психологами, терапевтами, соціальними працівниками, які допомагають людям долати наслідки посттравматичного синдрому, спричиненого конфліктом та втратами», – зазначив у вступному слові заступник Посла Держави Ізраїль пан Іцхак КАРМЕЛЬ КАГАН.

Свій безцінний досвід привезли для українських колег, які все більше змушені працювати із психологічними наслідками воєнних дій на сході України, знані досвідчені ізраїльські фахівці Моті ПІКЕЛЬНЕР та Гіла ПЕТРОВА (Хайфа, Ізраїль). Вони запропонували заглибитися у питання психологічної допомоги вимушеним переселенцям із Криму та зони АТО, проблеми роботи із сім’ями загиблих в АТО.

Переважну більшість часу було присвячено освоєнню практичних методик психологічної адаптації учасників бойових дій, особливостям психологічної допомоги пораненим та інвалідам із зони АТО.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , , ,

Коментарі закриті.