Кві 06

Актуальна нині тема отримання соціальних пільг учасниками антитерористичної операції зібрала минулої суботи на інформаційно-консультативну зустріч у Бородянському Центрі СПР і демобілізованих бійців АТО, і тих хто якраз перебував на ротації, і представників родин, чиї хлопці наразі продовжують захищати цілісність України на Східних рубежах.

ato8

Одна із соціальних переваг для учасників АТО та їх сімей, яка нині найбільш затребувана, стосується першочергового відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва. Як показав досвід – бажаючі отримати свою земельну ділянку наражаються на численні об’єктивні і суб’єктивні перешкоди.

ato2

Щоб ефективніше долати бар’єри на шляху до своїх соціальних пільг учасники АТО вирішили об’єднувати зусилля. Одним із перших кроків на цьому шляху і стала дана зустріч, організована Громадським об’єднанням «Обпалені війною» спільно з Бородянським Центром СПР. 

ato6

Під час зустрічі, окрім фахового роз’яснення ситуації, учасники зустрічі отримали й заповнили зразки заяв та перелік документів, необхідних для ініціювання вирішення своєї проблеми. Вони, зокрема, дізналися про різні шляхи оформлення пільгових земельних ділянок.

ato3

Багато хто скористався нагодою поставити питання фахівцям особисто й отримав вичерпну консультацію та слушні поради.

ato5

Працівники Центру СПР поінформували учасників зібрання про діяльність психологічної і соціальної служб, перелік можливостей соціально-психологічної та фізичної реабілітації, які очікують у Центрі «Довір’я» на воїнів АТО і членів їх родин. 

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.