Бер 05

Триденний тренінг із фандрейзингу – написання проектів та робота з донорами – відбувся на базі Бородянського Центру СПР для учасників НДО, активних членів місцевих громад та тих, хто не так давно залучився до них – вимушених переселенців.

fandrejzing20

«Майбутнє має бути закладене в сьогоденні. Це називається планом» – так влучно висловився ще у 18 ст. відомий німецький учений і публіцист та автор численних афоризмів Георг Ліхтенберг. Тож, аби сподіватися на успіх своїх задумів, варто невідкладно потурбуватися про їх ресурсне забезпечення. Чималу питому вагу тут складає матеріально-фінансова складова, для наповнення якої недержавним і некомерційним об’єднанням громадян треба відшукати донорів.

У межах програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» за підтримки громадської організації «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадянського почину «Єднання» у співпраці із Шведською агенцією міжнародного співробітництва в області розвитку (Sida) даний захід було проведено з метою посилення організаційної спроможності Бородянської РГО «За життя без шкідливих звичок», її партнерів та волонтерів.

fandrejzing6

Тренер Сергій Чуткий надав комплекс необхідної інформації, розкриваючи поступово перед учасниками тренінгу філософію й технології фандрейзингу. У доступній формі зміг допомогти учасникам оволодіти навичками щодо наповнення та бачення  фінансової складової організації.

Даний захід відбувся згідно плану стратегічного розвитку організації, який було створено в 2014 році за підтримки ІСАР «Єднання», як потенційної складової успіху громадської взаємодії, особливо за умови нових актуальних викликів, що їх поставили перед громадами сучасні непрості суспільні процеси, пов’язані зокрема з вимушеним переселенням зі Сходу України.

Під час тренінгової роботи було розглянуто теми: методи та інструменти ефективного фандрейзингу; основні цикли роботи з донорами; проект та його характеристики, бюджет, пошук і мобілізація ресурсів; моніторинг та оцінка тощо. Під час групової роботи учасникам тренінгу вдалося на практиці закріпити набуті знання й навички.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.