Гру 03

Представники 32-х родин з 51-ї, запрошеної із числа вимушених переселенців, взяли участь у тренінгу «Позитивне мислення в кризових ситуаціях. Як вижити у тяжкі часи». За відгуками учасників, цей день повернув їм «відчуття твердого ґрунту під ногами».

trening1

Про те, які можливості соціально-психологічної допомоги відкриті для родин вимушених переселенців у Центрі “Довір’я”, розповіла у вітальному слові учасникам тренінгу директор ЦСПР Л.О. Бойко

Психологічні консультації, заходи соціальної гуманітарної допомоги та  інформування цієї цільової категорії, що їх систематично проводять фахівці Центру з літа 2014 року,  логічно поповнилися тренінговим компонентом. Адже люди вже більш-менш розмістилися на новому місці, визначилися із можливою зайнятістю, мінімально облаштували свій побут. І тут, як і передбачали психологи,  особливо гостро почали проявляти себе психологічні проблеми, подолати які самотужки до снаги далеко не кожній особистості.

На виклики сьогодення цей соціально-психологічний захід організував для знедолених людей, що знайшли тимчасовий прихисток на Бородянщині, Центр СПР «Довір’я» у співпраці з міжнародним «Проектом надзвичайної допомоги українським переселенцям».

trening4

Ідею тренінгу «Позитивне мислення в кризових ситуаціях. Як вижити у тяжкі часи», обрамлену потужними методичними знаннями й навичками та особистим досвідом, змогла донести до свідомості кожного учасника тренер Раїса КУЗЬМЕНКО.

У своїх відгуках учасники, чоловіки й жінки різного віку – від молодих мам до пенсіонерів, відзначили, що практично вперше за довгі місяці й дні відчули заспокоєння, розраду, надію.

Детальніше про тренінг у подальших публікаціях

“Проект надзвичайної допомоги українським переселенцям»” ініційований та фінансується урядом Канади в особі відомства з Міжнародної Гуманітарної Допомоги (IHA – International Humanitarian Assistance). В Україні проект координується з допомогою благодійної організації АДРА Україна.  

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , ,

Коментарі закриті.