Жов 28

Програма «Розвиваюче дозвілля», яка традиційно діє у Центрі СПР під час канікул, пропонує різним віковим категоріям школярів активності до снаги.

Група підлітків взяла участь у тренінговому занятті, спрямованому на формування моделі здорового способу життя, як основного фактору збереження здоров’я у юному віці. 

trening1

Про те що шкідливі звички погано впливають на здоров’я, учасники заняття з числа середніх та старших школярів чули доволі часто. Однак, як зізналися вони на початку спілкування, ці слова більше викликають роздратування від повчально-категоричного тону, яким завжди говорять про це дорослі, ніж спонукають до конкретних дій.

trening5

Зважаючи на це соціальний педагог зали ігрової терапії Оксана МАЖУГА та практичний психолог Інна ПАВЛІЧЕНКО так вибудували своє спілкування з підлітками, що ті не лише активно включилися в роботу тренінгу, а й висловили бажання поділитися отриманими знаннями зі своїми друзями-однолітками.

trening3

Таким чином було досягнуто супутньої мети тренінгового  заняття за програмою Міністерства освіти і науки України (ПРООН/ЮНЕЙДС) «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України» – поширення корисної інформації в підлітковому середовищі через своєрідних «інформаційних волонтерів», які користуються довірою серед ровесників.

trening4

Діма БЛАЖИЄВСЬКИЙ (на фото праворуч), учень Бородянської ССЗШ №1 І – ІІ ступенів:

«Я пішов на тренінг «Я та моє здоров’я» за рекомендацією психолога. Вона сказала, що там буде цікаво, а те, про що я дізнаюся, допоможе мені в улюбленому занятті футболом і потім у житті. Коли ми разом з іншими учасниками створили колаж «Бути здоровим – здорово», я зрозумів, що саме таким хочу бачити своє життя. Хочу бути сильним, спортивним, успішним, мати свою гарну сім’ю – а це, звичайно, неможливо без міцного здоров’я.»

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , ,

Коментарі закриті.