Кві 03

Лідери ОМС та громадські активісти пілотних населених пунктів проекту «Багатство у різноманітті» на Бородянщині взяли участь у міжнародній майстерні з розвитку громад.

Протягом двох днів на польському досвіді вони вивчали й адаптували до місцевих умов нові цікаві соціальні технології, здатні рухати далі позитивні зміни, що поволі відбуваються у їхніх громадах.

proekt11

Проект «Рівні можливості для національних меншин та вразливих груп в реалізації культурних прав: багатство у різноманітті», що його з 2011 року впроваджує Ресурсний центр ГУРТ за фінансової підтримки Європейської Комісії, продовжує зміцнювати розвиток місцевих громад актуальними знаннями та прикладним досвідом, який вже виробили їх колеги у світі. Ось і цього разу, активуючи міжнародну майстерню з розвитку громад, вони залучили до взаємодії знаного експерта і досвідченого тренера з Польщі Павела ЙОРДАНА. Який, окрім особистого досвіду на ниві розбудови у братній країні засад громадянського суспільства, також написав чимало посібників з командоутворення, самодопомоги, волонтерства та місцевого розвитку.

proekt12

Протягом двох днів учасники оцінювали потенціал своїх громад та шукали передумови для їх сталого розвитку. Зокрема, додатковим ресурсом було визначено залучення  просування громадських ініціатив різні верстви місцевої спільноти, включаючи вразливих членів громад та національні меншини, адже окрім того, що ці групи мають свої потреби, вони володіють і певним потенціалом. Саме його й варто вивільняти, навчаючи цих людей, залучаючи їх до спільних проектів. Адже, підвищуючи людський потенціал, ми підвищуємо спроможність людей запроваджувати позитивні зміни в громаді.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , ,

Коментарі закриті.