Гру 18

Першими гостями Святого Миколая у Бородянському Центрі СПР «Довір’я» стали 4-річні учасники нової Програми раннього розвитку дитини «Айк’юша».

Щоб отримати від казкового дідуся похвали та подаруночки, вони охоче демонстрували йому, а заразом і батькам, свої особисті досягнення в інтелектуальному, фізичному та творчому розвитку, які надбали за три місяці інтенсивних і надзвичайно цікавих занять.

CB.Mukola10

Лише на початку 4 кварталу цього року у Центрі СПР стартувала нова комплексна Програма раннього розвитку дитини та основ усвідомленого батьківства. І вже сьогодні можна стверджувати, що вона сприяє як кращому розумінню батьками дітей з урахуванням психологічних особливостей їхнього віку, так і гармонійному розвитку дошкільнят через створення сприятливого, психологічно захищеного середовища для розумового, творчого і фізичного зростання.

CB.Mukola2

Свято Миколая стало фактично підсумовуючим заходом для першого експериментального семестру «Айк’юші». Його результати виявилися настільки вдалими, що дана програма увійшла до плану роботи Центру СПР на 2014 рік. Саме від директора ЦСПР  Людмили БОЙКО батьки й дізналися про жаданий подарунок – позитивне рішення щодо продовження участі цієї групи дітей у наступному семестрі, де основним акцентом стане розвиток комунікативних навичок малечі (на фото).

CB.Mukola8

Команда практичних психологів і соціальних педагогів Центру СПР разом із волонтерами із Палацу культури ім. Т. Шевченка розіграли цікаве казкове дійство довкола ялинки-красуні, в якому із задоволенням взяли участь хлопчики та дівчатка. А батьки подарували організаторам Програми «Айк’юша» свою велику вдячність і сподівання на подальшу співпрацю. Адже, за їх відвертими признаннями за ці три місяці вони побачили величезні прогресивні зміни не лише у своїх дітей, а й в собі особисто, і в стосунках у своїх родинах.

CB.Mukola7

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.