Гру 02

Експеримент із залученням до Інтелектуальних ігор учнів 4 – 5 класів перевершив сподівання організаторів. Бажаючих команд було стільки, що довелося розподілити їх на 2 дні й провести окремо змагання серед шкіл І – ІІ та І – ІІІ ступенів.

Тож, на радість учасникам, кількість переможців, а відповідно й дитяча радість від перемоги,  таким чином подвоїлися.

Intelekt10

Хоч і вели себе молодші учасники інтелектуального турніру значно скромніше й стриманіше, ніж зазвичай це роблять вже «обстріляні» бійці-старшокласники, та в пошуку вірних рішень на різнотематичні завдання конкурсу проявили не менше наполегливості, згуртованості й прагнення до перемоги.

Intelekt5

Чи то мова йшла про світ тварин, чи про ниву літератури, чи треба було проявити серйозні знання, чи навпаки залучити для відповіді кмітливість і тонке почуття гумору – діти не виглядали безпорадними, включалися усією командою до обговорення, висували креативні версії й сміливо їх відстоювали.

Intelekt9“Горішок знань міцний, та ми не звикли відступать…”

Організатори заходу – Районний центр дитячої та юнацької творчості у співпраці з Бородянським Центром СПР “Довір’я” – підбиваючи підсумки Інтелектуальних ігор серед 4 – 5 класів відзначили, що діти з цікавістю й завзяттям залучилися до змагань і всі школи-учасники (а їх було 23) відповідально поставилися до відбіркового етапу, що відбувся попередньо на місцях.

Intelekt7

Команди переможців двох днів Інтелектуального турніру 

Intelekt4

Серед  9 загальноосвітніх закладів району І – ІІ ступенів заслужену нагороду вибороли команди юних інтелектуалів з села Качали (І місце), селища Бородянка (ІІ місце) та с. Майданівки (ІІІ місце).

Intelekt2“Совенята” з Качал проявили бійцівські якості і командний дух

Серед шкіл І – ІІІ ступенів за результатами фінального поєдинку«золото» дісталося Бородянській школі №2, «срібло» відправилося до селища Клавдієве, а «бронзою» довелося задовольнитися абсолютному лідеру першого етапу турніру Тетерівській гімназії.

Intelekt6

Команда Бородянської ССЗШ №2 горда своєю перемогою

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , ,

Коментарі закриті.