Лип 09

Міжрайонний тренінг «Ефективний менеджмент волонтерських програм», що його провів у Іванкові Ресурсний Центр ГУРТ для представників місцевих громад і ОМС,  відкрив перед учасниками сучасні дієві методики використання волонтерського ресурсу у вирішенні місцевих завдань.

volonter2

Проаналізувавши досвід своїх громад та недержавних організацій учасники тренінгу від Бородянського та Іванківського районів таки погодилися із твердженням організаторів, що ефективні волонтерські програми не виникають спонтанно або випадково. А отже, щоб розраховувати на позитивний результат, варто гарно зрозуміти і засвоїти технології суспільних процесів, що лежать в основі будь-яких волонтерських програм.

volonter1

Застосовуючи, як успішний приклад, волонтерську програму ГУРТа, тренери запропонували учасникам комплексне уявлення про волонтерську програму, її важливі складові та процес впровадження, навчили визначати доцільність саме такої форми активності  й кроки, якими має пройти організація віддавши перевагу саме волонтерській програмі.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , , , ,

Коментарі закриті.