Лип 18

Літні місяці 2013 року Бородянський ЦСПР спрямовує свою діяльність у руслі соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо популяризації здорового способу життя серед дітей і батьків та залучення широких верств населення до занять фізичною культурою.  

Популярністю у родин користується, зокрема, корекційно-розвиваюча програма «КРОКУЄМО РАЗОМ». Психологічна і соціальна реабілітація дітей, які часто хворіють, а також дітей із особливими потребами підсилена вагомим компонентом фізичної реабілітації.

krok.razom6

Щодня невеличкі групи дітей дошкільного, молодшого та середнього шкільного віку, часто за участю батьків, займаються зміцненням свого організму за допомогою цікавих і веселих фізичних вправ у спеціально обладнаному спортивно-профілактичному міні-комплексі програми «Крокуємо разом». Мета програми: соціально-психологічна та фізична реабілітація дітей, що проживають на постраждалих територіях, формування у них свідомого ставлення до власного здоров’я.

krok.razom1

Під опікою практичного психолога та соціального педагога із додатковою кваліфікацією реабілітолога кожна дитина отримує навички вправ на реабілітацію своїх особистих фізичних проблем та загальну профілактику захворювань хребта, плоскостопості й порушень постави, властивих сучасним дітям, які проводять багато часу за шкільною партою та біля комп’ютера.

krok.razom4

Основні акценти на літній період програма робить на зміцнення здоров’я, безпеку життєдіяльності та об’єднання членів родини довкола спільного інтересу. Фахівці Центру СПР проводять інформаційну роботу з батьками учасників груп, аби залучити їх у союзники в боротьбі за здорове повноцінне майбутнє їхніх власних дітей. Адже одним із завдань програми «Крокуємо разом» визначено – формування у дітей свідомого ставлення до власного здоров’я. Щоб допомогти сім’ї правильно організувати домашній компонент фізичної реабілітації, команда фахівців програми розробила спеціальний настільний календар.

krok.razom3

автор: Elvira \\ мітки: , , ,

Коментарі закриті.