Лис 01

Великий конференц-зал Центру СПР на один день став полем вирішальної баталії для команд шкіл району, які вирішили помірятися шириною діапазонів знань. Золота статуетка переможця суперфіналу інтелектуальних ігор тепер гідно поповнить ряди відзнак Тетерівської гімназії.

Ведуча Н. Марковська

За блок питань з екології та безпечого проживання на постраждалих територіях відповідала соціальний педагог ЦСПР Наталія МАРКОВСЬКА

На початку жовтня школами району прокотилася перша хвиля інтелектуальних ігор серед старшокласників. Їх організатори, районний центр дитячої та юнацької творчості та Бородянський Центр СПР, визначили мету проведення даного заходу  як: активізація та популяризація інтелектуальних форма роботи з учнівською молоддю; забезпечення комплексного підходу до виховання підростаючого покоління та інтелектуального розвитку особистості; розвиток самооцінки, творчих, пізнавальних та аналітичних здібностей дітей.

Нагороди

За такі відзнаки варто поборотися

Команди-переможці із сіл шкіл Блиставиця, Бабинці, Микуличі, Нове Залісся, Загальці, Мирча та селищ Немішаєве, Клавдієве, Тетерів і Бородянка взяли участь у районному чемпіонаті.

Фінал!!!

Для одних перерва – відпочинок, для інших – час налаштуватися

Відверто кажучи, їм довелося нелегко, адже запитання були підібрані гідні найкращих знавців і стосувалися різноманітних галузей науки й суспільного життя.

Одна голова добре, а три...

Одна голова добре, а три – краще…

Деякі етапи проводилися письмово, деякі – усно, аби учасники змогли виявити як особисті знання і якості, так і вміння працювати в команді. Було дуже цікаво спостерігати за цим «розумним вуликом», де кожен учасник, як старанна бджілка намагався принести свою лепту користі команди рідної школи.

Відповідь, що заслуговує аплодисментів

Деякі відповіді зривали аплодисменти

При цьому діти не забували, що це хоча й серйозне змагання, проте, вони все ж молодь, і були дотепними, винахідливими й веселими одночасно. Більшість капітанів достойно виконали свою місію, змогли організувати учасників на плідні обговорення та й самі не впали обличчям в багно під час конкурсу капітанів.

Конкурс капітанів

Капітан – роль почесна і відповідальна

Педагоги, які привезли свої команди, дуже переживали й вболівали за кожний конкурс, проте змогли підійти до своїх вихованців і підтримати їх морально лише під час невеличких перерв.

Підтримка вчителя завжди важлива

Команда першої Немішаївської школи високо цінує підтримку Тетяни Миколаївни ЯКИМОВОЇ, заступника директора свого навчального закладу 

Фіналістами стали команди із Клавдіївської ЗОШ, Немішаївської ЗОШ №1 та Тетерівської гімназії, яка й виборола перемогу в напруженій боротьбі у суперфіналі. Другими були клавдіївці а бронза дісталася немішаївцям. Наші щирі вітання переможцям і всім, хто взяв участь у інтелектуальних іграх. Адже усі вони, безсумнівно, збагатили свій інтелектуальний запас, а отже – ніхто не програв.

Перемагають найкращі

Володарі золотої статуетки у 2012 році – команда Тетерівської гімназії.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , ,

Коментарі закриті.