Жов 02

Оголошення

На таке запрошення на захід просто не змогли не відгукнутися представники цільової групи. Приклад того, як працює інформування населення за методикою «рівний – рівному».

Центр СПР «Довір’я» відзначив Міжнародний день людей похилого віку особливим заходом, який одночасно для колективу показав великий результат довготривалої роботи із даною категорією населення. Вперше від першої букви у сценарії до останньої хвилини програми все було зроблено силами самих учасників «Полудневої світлиці». Клуб людей поважного віку, організований і налаштований у ЦСПР на засадах самодопомоги, зорганізував потужне за своєю енергетикою і впливом свято для таких же як і вони самі дідусів і бабусь Бородянщини.

І.Кунець та Л.Бойко

Привітали винуватців торжества голова районної ради І.С. КУНЕЦЬ та Л.О. БОЙКО, директор Бородянського Центру СПР

Відрадою для працівників Центру стало те, що святкове засідання Клубу мало особливий формат. На сцені великого залу ЦСПР змінювали один одного надзвичайно талановиті «світличани», які до об’єднання у Клуб за попередні роки безрадісного, одинокого, депресивного пенсійного буття прирекли на забуття свій творчий потенціал і досвід.

Дует В.Коинський та П.Юдицький

Володимир КОСИНСЬКИЙ, Петро ЮДИЦЬКИЙ і баяніст-волонтер Олег ЛИЧ отримали відзнаки від районної влади за підняття соціального статусу людей похилого віку шляхом багаторічної активної діяльності у “Полудневій світлиці”. Виступи талановитих аматорів глядачі нагороджували гучними оплесками.

Аплодисменти артистам ПС

А тепер їхні талановиті виступи просто виплескували на глядачів яскраву лавину сердечності, любові, душевної щедрості, бажання жити повнокровним життям і ділитися цією живильною енергією з іншими.

Квартет ПС Хуторянка

Квартет “Хуторянка” завжди співає завзято

Зал відчув одразу цей підйом і реагував на всі моменти програми дуже жваво й щиро аплодисментами та схвальними вигуками. Знані з молодості пісні одразу підхоплювалися десятками голосів – і вже не дует чи квартет виводив мелодію, а цілий хор. Аж стіни дзвеніли…

В.Трухан вітає М.Злотника

Завжди подає особистий приклад оптимізму й життєлюбства найстарший учасник Клубу. 90-річного Михайла ЗЛОТНИКА вітає селищний голова Віктор ТРУХАН

Вся будівля Центру була осяяна енергією щастя й радості. А це саме те, чого ми прагнули  у роботі із даною категорією клієнтів: змінити їх відчуття закинутості, жертви віку й обставин на бажання радіти життю й допомагати ближнім.

Вірш Продається хата

Лунає поезія у виконанні зрілості й мудрості…

Цю подію підсилив своєю енергетикою і реальною допомогою кандидат у народні депутати України Ярослав МОСКАЛЕНКО. Представники влади району: голова райради Ігор КУНЕЦЬ із заступником Володимиром ВОРОБЙОВИМ, заступник голови РДА  Сергій КОЛОСОВСЬКИЙ та селищний голова Бородянки Віктор ТРУХАН – не вперше завітали до «Полудневої світлиці», тож і прийшли на захід, як на справжнє свято: з квітами, подарунками і відзнаками за соціальну активність та створення умов для самореалізації людей похилого віку плеяді аксакалів та волонтерів Клубу.

Відзнаки Є.І. Скалозуб

Важко переоцінити внесок колишнього соціального педагога, а нині вірного волонтера Центру Лізи Іванівни СКАЛОЗУБ у справу “повернення молодості” у серця старшого сивочолого покоління.

У заході взяли участь представники Бородянської ради ветеранів. Своїм підопічним, що в силу стану здоров’я не змогли самі дістатися до місця проведення свята, але мали на те бажання, Територіальний центр соціального обслуговування одиноких стареньких забезпечив комфортну доставку.

Бабусі з паличками

 

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.