Вер 25

Результатом першого у цьому навчальному році семінару для заступників директорів шкіл із виховної роботи, проведеному у співпраці з районним відділом освіти, став міжкоординаційний план взаємодії всіх дотичних служб району, зокрема й Центру СПР, на період до червня 2013.

Виступає Л.О. БОЙКО

 Перед освітянами виступила Людмила БОЙКО, директор Бородянського Центру СПР

Для проведення багатьох районних заходів та реалізації спільних напрямків роботи щодо дітей і учнівської молоді свої зусилля традиційно об’єднують різні зацікавлені організації та служби. Яскраво і незабутньо проходять за безпосередньої участі Бородянського Центру СПР такі святкові програми, як День захисту дітей, акції – День спільних дій в інтересах дітей, пробіги – «За здоровий спосіб життя», тренінгові навчання – за модулями «рівний – рівному», інтелектуальні ігри – Правовий брейн-ринг та Екологічний бумеранг, фестивалі – шкільних екологічних агітбригад і багато інших заходів.

Семінар завучів

У планах представників багатьох навчальних закладів з’явилися додаткові нотатки про партнерство 

Про те, як розширити спектр взаємодії в бік програм оздоровлення постраждалих дітей із малозабезпечених, багатодітних, проблемних родин, освітянам розповіла директор ЦСПР, голова наглядової ради ГО Фонд розвитку спільноти Людмила Олексіївна БОЙКО. Адже школа, як правило, найбільш поінформована про можливості й потреби своїх вихованців, має прямий контакт із батьками, а отже має змогу сприяти спрямуванню даної послуги до тих, хто найбільше її потребує.

Виступ Сошко Т.О.

Виступає Тетяна СОШКО, заступник директора ЦСПР із методичної роботи 

Заступник директора ЦСПР з методичної роботи Тетяна Олександрівна СОШКО розкрила перед представниками шкіл можливості партнерства у багатьох напрямках, що стосуються психологічної підтримки школярів, соціально-психологічної реабілітації, інформаційно-просвітницької й превентивної роботи з даною категорією. Окреслила також і варіанти методичної допомоги шкільним фахівцям на вирішення складних випадків та тенденцій.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , , ,

Коментарі закриті.