Вер 21

Щотижня збирається на організаційні засідання актив Клубу людей поважного віку Бородянського Центру СПР, готуючись до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів.

Для членів «Полудневої світлиці» цей день  вже давно перестав гірчити присмаком самотності, занедбаності й непотрібності. Вони готують свято!

ПС підготовка до 1 жовтня

12 років активного життя і яскравого, наповненого дозвілля – а саме стільки діє це унікальне об’єднання самодопомоги – дозволяє дідусям і бабусям записати 1 жовтня у свій актив справжніх «професійних» радісних свят.

Цього року планується святкувати у широкому колі однодумців. А концертна програма буде неповторною, адже всі артисти: і співаки, і танцюристи, і представники розмовного жанру – будуть із числа самих учасників Клубу.

Танці на вечорницях

Ну хто скаже про них “люди похилого віку”?

До того ж, коли до справи береться справжня наша місцева «народна артистка» Ліза Іванівна СКАЛОЗУБ, яка на волонтерських засадах очолює всю цю бойову «стару гвардію», за творчий компонент можна не турбуватися.

ПС фото з архіву

Їх творчість десятиліттями створювала жителям Бородянщини чудовий настрій. (Фото з особистого архіву учасниці “Полудневої світлиці”)

Учасники «Полудневої світлиці» звертаються до потенційних благодійників із проханням підтримати даний захід, щоб усім гостям – «винуватцям торжества» – а ними 1 жовтня будуть саме люди похилого віку – трохи солодше чаювалося.

Хочете бути корисними справі – телефонуйте 52002 контактній особі – Л.І. Скалозуб.

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.