Вер 18

Рубрика: Нові можливості для постраждалих громад

Особливою рисою саме цієї громади, його ОМС та зокрема Ольги МИХАЛЬОВОЇ, що багато років поспіль обіймає посаду сільського голови, є цілеспрямований, неухильний поступальний рух до відродження й розвитку села, яке внаслідок переселення із зони відчуження 1986-го року опинилося у досить непривабливому соціально-економічному становищі.

Щоб змінити ситуацію на краще команда лідерів і сама не складає безсило руки й громаді не дозволяє займати позицію жертви – живо й активно вони залучаються до різноманітних державних програм і міжнародних проектів, що приносять на нову малу батьківщину новокорогодців нові перспективи і можливості. А коли до села приїздять партнери і гості – радо демонструють результати власних зусиль громади на вирішення своїх нагальних проблем.

Зустріч у Н.Корогоді

Розкішний каравай на рушнику з традиційним орнаментом рідного Чорнобильського краю керівнику-засновнику організації “Лінія життя дітей Чорнобиля” Віктору МІЗЗІ вручає сільський голова Ольга МИХАЛЬОВА 

Вони щиро частували гостей неповторними стравами, що ними славився багатий на щедроти природи й працелюбність жителів Чорнобильський край. Смакуючи вареники з маком, манники й узвар, гості все ж уважно вслухалися у презентацію сільського голови, яка докладно ознайомила їх із історією села, успіхами громади, потребами та планами на перспективу, унікальними проектами громадянської просвіти та самоорганізації від Ресурсного Центру ГУРТ, де село обрано одним із пілотних населених пунктів Київщини.

Презентація сільського голови

Презентація від Ольги МИХАЛЬОВОЇ

Покладання квітів

Корзину пахучих чорнобривців до пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля у супроводі всіх учасників зібрання принесли Ольга МИХАЛЬОВА та Віктор МІЗЗІ

Гостям показали соціальні об’єкти: шкільну котельню, ФАП, громадський центр-бібліотеку, створені силами громади за підтримки проектів ПРООН в Україні, та музей і дитячий садочок, організовані при школі самостійними зусиллями членів громади та фахівців.

У садочку Нового Корогоду

Садочок у пристосованому приміщенні в школі відкрили за ініціативи батьків, яку підтримала громада та ОМС

 Подарунки власними руками

Візитерів розчулили подарунки – неповторні поробки – виготовлені власними руками дітей

Жителі Н. Корогоду гостинно запрошували британців до своїх скромних осель, показували й розповідали їм про особливості свого життєвого укладу, підсобне господарство, за рахунок якого, як правило, й живуть родини.

В.МІЗЗІ і переселенка із Корогоду

Зворушлива зустріч ровесників. Керівник британської організації і сільська трудівниця-переселенка 

Учасники делегації відвідали сім’ї, чиї діти оздоровлювалися за підтримки їхніх лінків, і мали змогу особисто переконатися, що їх партнери на Україні, а це ГО Фонд розвитку спільноти та Бородянський Центр СПР дотримуються головних вимог – першочергово залучають до оздоровлення дітей, що найбільше потребують такої підтримки, низький матеріальний рівень чиїх родин ніколи не дозволить цим діткам отримати високоякісне оздоровлення за кордоном.

Зустрічі з дітьми, що оздоровлювалися

Щаслива зустріч на українській землі. За два роки у Великобританії оздоровилися 13 діток із Н. Корогоду

Громада Нового Корогоду зайвий раз проявила свою партнерську спроможність, продемонструвала готовність власними силами підтримати і підкріпити будь-які інвестиції чи додаткові можливості, що їх притягує як магнітом активна позиція голови, її лідерської команди та усієї місцевої громади.

Шкільний Чорнобильський музей

Прагнути нового, не забуваючи рідного коріння, традицій свого народу. У шкільному Чорнобиьському музеї екскурсії проводять діти, що народилися 10-15 років після страшної аварії на ЧАЕС

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.