Вер 29

Працівники Центру СПР взяли участь у загальнорайонному суботнику. Після їх активної роботи один із найбільш відвідуваних куточків бородянського парку – адже саме тут полюбляють відпочивати матусі із дітками – став набагато чистішим і привабливішим.

 Буде чисто у парку

“Де руки й охота, там скора робота” (народна мудрість)

Чимала територія самого Центру «Довір’я» завжди охайна і прибрана. Працівники з ентузіазмом виходять на суботники, адже так приємно бачити рідний Центр, що давно вже став «домівкою для кожного» і для співробітників, і для відвідувачів – взірцем благоустрою у райцентрі. Тому сумні зарослі в парку викликали негайне бажання змінити ситуацію. І при розподілі об’єктів між організаціями працівники Центру одностайно виявили бажання взяти цей куточок під свою опіку.

Єдиним фронтом - на бур’яни

 “Упаде в лободу – повік не знайду” (народна мудрість)

Тому колектив психологів і соціальних педагогів разом керівництвом із знанням справи прийшов на допомогу комунальникам і взявся методично приводити до ладу частину парку в центрі Бородянки. Лобода в коліно здавалася з боєм, проте всім учасникам суботника приємно було подивитися на помітні результати своїх зусиль.

 Бородянський парк змінюється

 Нам чи граблі, чи мітла – буде в парку чистота…

автор: Інформаційна служба

Коментарі закриті.