Чер 18

З вересня по травень динамічно й стабільно попрацювала розвиваюча програма Бородянського ЦСПР «УМКА». Щоб підсумувати здобутки та надати батькам можливість наочно переконатися у ефективності занять для їхніх дошкільнят, звітний захід було проведено у незвичному форматі. А результат вразив усіх: команда «умок» перемогла команду татусів і матусь у змаганнях на кмітливість і винахідливість.

Випускники школи Умки

Щасливі випускники школи Умки з координатором програми соціальним педагогом Центру СПР Тетяною ЯКИМОВОЮ

Це, мабуть, один із тих рідкісних випадків, коли переможені так щиро раділи своїй поразці. Одна із мам, Світлана, так прокоментувала захід: «Цього року мій син піде до школи. Та я абсолютно не переживаю за рівень його готовності до таких вагомих змін – завдяки заняттям в програмі «Умка» він протягом 9 місяців став абсолютно іншим хлопчиком. Звичайно, він залишився тим самим жвавим і допитливим Андрійком. Проте тепер він навчився уважно слухати, розмірковувати з приводу почутого, планувати свої заняття, зосереджуватися на виконанні завдання й доводити його до кінця. Мене просто вразило, коли в інтелектуальному спарингу він зумів раніше за мене скласти головоломку. Я дуже, дуже задоволена результатами!»

Вже не перший рік великий попитом серед родин дошкільників користується розвиваюча програма Бородянського центру СПР «Умка». Успіх індивідуальної роботи з дітьми та посилення психологічного компоненту підштовхнула авторів  програми (розробила і запровадила розвиваючу програму для дітей 5 – 6 років соціальний педагог ЦСПР Тетяна Миколаївна ЯКИМОВА, використовуючи методичний потенціал найсучасніших елементів раннього розвитку Б. Нікітіна, Є. Антощука та М. Зайцева тощо) до збагачення її груповими формами роботи.

ПОЧИНАЄМО ПРАЦЮВАТИ ГРУПОЮ

Кожне заняття – впевнений крок на шляху розвитку й психологічної готовності до майбутнього шкільного життя

Тож тепер у процесі індивідуальних та групових занять найперше увага приділяється розвитку пам’яті, образного мислення та вміння ними усвідомлено користуватися. Для цього застосовується ігрова система, що ґрунтується на дитячому вмінні уявляти та фантазувати, використовуючи зорові образи та відчуття. Навчання читанню в ігровій формі за допомогою кубиків, таблиць та аудіо записів дає значний ефект. Діти швидко навчаються добре й правильно читати, розширюють свій словниковий запас, починають логічно мислити та самостійно працювати.

А використання на заняттях диво-кубиків Б.Нікітіна створює умови для розвитку просторової уяви, логічного мислення та розвитку творчих здібностей. Діти охоче виконують різнорівневі завдання, мають можливість самі себе перевірити. Як правило навчання проходить у формі гри, в умовах повного взаєморозуміння з соціальним педагогом, завдання виконуються від простого до складнішого, тож діти роблять все охоче, без примусу і кожна дитина досягає свого особистого успіху. Це підтвердив і даний звітний захід, що перетворився для батьків і дітей на веселу, дотепну й надзвичайно цікаву казку-гру.

Інформація для цільової групи:

Запис на черговий семестр розвиваючої програми «Умка» проводиться до 20 вересня 2012 р. за тел..: 04577-52002. Контактна особа: Тетяна ЯКИМОВА.

 

автор: Інформаційна служба \\ мітки: ,

Коментарі закриті.