Тра 10

Рубрика: Чорнобильські дні

Понад 50 малюнків із 11 шкіл району надійшли на конкурс «Чорнобильські дзвони», який традиційно проходить у квітні в межах заходів до річниці аварії на ЧАЕС. Відзнаки переможцям вручаються в рідних школах під час «Свята Останнього Дзвоника».

А найкращі роботи вже поповнили постійнодіючу виставку у Бородянському Центрі СПР із промовистою назвою «Земля пробуджується знов, звільняючись від атомних оков».

Виставка маюнків до 26-ї річниці ЧАЕС

Виставка зручно розмістилася на другому поверсі, де її із задоволенням відвідують батьки, друзі й однокласники юних художників, учасники районних заходів з нагоди 26-ї річниці Чорнобиля та Дня Перемоги

Практично всі відвідувачі відзначають роботи, визнані переможцями.  Не дивно, адже тут поєдналися оригінальність осмислення теми, синтез різних технік малювання та високий рівень виконання робіт. А головне, усі учасники конкурсу змогли проникнутися тематикою відповідальності людей за свої дії відносно природи, необхідності дотримуватися умов безпечного проживання на забруднених радіацією територіях та неминучого відродження цих квітучих країв у майбутньому. Тому й більшість малюнків сповнені весняних свіжих кольорів та оптимістичного настрою.

Природа відроджується

Перше місце посіли учениці 7А класу Бородянської ССЗШ №2 Анастасія ПЕЛИШЕНКО та Антоніна ВДОВИЧЕНКО. Їм вдалося цікаво поєднати малюнок із квіллінгом.

Екологічне мислення

Друге місце виборов Іван ПОНОМАРЕНКО, випускник Загальцівського НВО, робота якого, виконана в техніці графіки, вирізняється глибиною розробки ідеї (див. вище).

 

 Третє місце присуджено Вікторії ЛАВРИНЕНКО, учениці 9А класу Немішаївської ЗОШ №2, за високий рівень техніки виконання роботи.

Високу активність виявили учні Клавдіївської школи, що відобразилося, безперечно, і на результатах конкурсу. Імена вихованців цього навчального закладу прозвучали у трьох із шести заявлених номінацій. Зокрема, Ірина БРИЧЕНКО (6Б клас) відзначена за глибину розробки ідеї; за складність і оригінальність обраної техніки грамоти отримали Данило МЕЛЬНИЧЕНКО (2В клас, робота виконана у вигляді вітражу на склі) та цілий учнівський колектив 3Б класу (випалювання на фанері).

Повертаються птахи в Чорнобиля

У номінації «Неординарність висвітлення ідеї» відзначено роботу Богдана КОНДРАШОВА, третьокласника із Бородянської ЗОШ І – ІІ ступенів. За оригінальність задуму відзнаку отримала першокласниця із Пилиповичів Аміна ВЕЛИЧКО. Глибока змістовність і авторське бачення вирізнили с-поміж інших малюнків роботу Карини ВІННІЧУК (9Б Бородянська школа №1). А оригінальність задуму і глибина розробки ідеї допомогли здобути однойменну номінацію учениці 4А цієї ж школи Софії ПИВОВАРОВІЙ (див нижче).

Це не повинно повторитися

Подяки Бородянського Центру СПР та Фонду розвитку спільноти направлені усім школам, що залучилися до даного конкурсу, присвяченого 26-й річниці Чорнобильської катастрофи: Мигалківському НВО, Загальцівському НВО, Мирчанському НВО, Шибенському НВО, Бородянським школам І – ІІ ст. та І – ІІІ ст. №1 і №2, Немішаївській №2, Пилиповицькій І – ІІ ст., Новозаліській та Блиставицькій загальноосвітнім школам.

Пам’ятай!

автор: Інформаційна служба \\ мітки: , ,

Коментарі закриті.